Hoşgeldiniz

Kapıda ödeme ile güvenle alış-veriş yapabileceğiniz el emeği ürünlerimi beğenmenizi umarım,
Güzel ve kaliteli zaman geçirmeniz dileğiyle...

3 Şubat 2012 Cuma

Evetttttt böylece bende blog dünyasına giriş yapmış bulunmaktayım. Aslında tam olarak nereden başlayacağımı bilemiyorum. Kendimi tanıtarak başlamak en doğru giriş olsa gerek :)
Ben Özlem Ozan. 4 yıllık evliyim dünyalar tatlısı 8 aylık bir kızım var. İsmi Ada. Bazı kişiler beni facebook daki dumansızfabrikamözlemozan sayfasından tanıyacaklardır. İlerleyen günlerde kendimi daha iyi tanıtma fırsatı bulacağımı düşünüyorum.
Blogumda öncelikli olarak el yapımı örgü oyuncaklara yani amigurumilere yer vermeyi düşünüyorum.Ayrıca diğer yaptığım işlerini de paylaşacağım Sanıyorum bir çok kişi de amigurumi yapmaya benim gibi başlamıştır. Bende kızıma oyuncak yapma isteğiyle başladım. Bir iki derken baktım ki ben bu işi yapabiliyorum. Çocukları olan arkadaşlarım bizde isteriz dediler zevkle dedim.Onlara da yaptım :) Benim cimcimem müsade ettikçe oyuncaklarımı yapmaya çalışıyorum.Biri bitince diğerine başlamak için sabırsızlanıyorum. Galiba amigurumi bağımlılık yapıyor.Artık böyle düşünmeye başladım. Yoksa başka türlü insan bir oyuncağı bitirecem diye sabahın beşine kadar oturur mu? hemde benim gibi minicik bir kızı var ve onu uyutmayacaksa :) Amigurumi benim için böyle birşey işte.  Başlangıç için aklıma gelenler bunlar. Benim 8 aylık cimcime kızım Ada müsade ettiği sürece paylaşımlar yapmaya çalışacam :) Yazımı okuyan herkese teşekkürler.


Sevgilerimle...
Özlem OZAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...